Press "Enter" to skip to content

Koncerti

2019

19.10. 10. obletnica Okteta Aljaž, Sv. Anton

30.08. Ankaran Adria, koncert na povabilo klape Se mi kanta

14.06. Koper, Prešernov Trg “Muda”, Cerkev Sv Bassa

01.06. Košana, Srečanje Klap v Gornji Košani

31.05. Izola, Ljubljanska ulica, Praznik oljk, vina in rib

16.02. Vipolže, Vila Vipolže, Valentinov koncert, Oktet Quercus, Vokalna skupina Karina, Oktet Aljaž ter Igralska skupina Drežnica – koncertni list

13.02. Izola, Dom upokojencev

01.02. Sovodnje ob Soči (IT), Kulturno društvo Danica na Vrhu, Dan slovenske kulture 2019 – Istra na Krasu, OPZ Danica, MPZ Danica, ženska vokalna skupina Danica z Vrha in Rudi Bučar

20.01 Sv. Anton, Naj pesem odmeva – koncert, Otroci vrtca Pobegi in OŠ Prade podružnice Sv. Anton, Lean Kozlar, MoPZ Lopar, Oktet Aljaž, Trio MI3

12.01. Materija, 111. rojstni dan PGD Materija skupaj z Mladinskim pevskim zborom Borea


2018

23.12. Koper, Titov trg, Božično novoletni koncert

21.12. Sv. Anton, Zadružni dom, Pihalni orkester Sveti Anton z Oktetom Aljaž in Manco Špik

01.12. Portorož, Hotel Slovenija, Razglasitev rezultatov prvenstva Zveze SVS

25.10. Izola, Hotel Delfin, nastop v okviru Delfinfest-a

21.10. Sv. Anton, Otvoritev Hiše kulture (stara šola)

13.10. Tolmin, Kinogledališče Tolmin, koncert Glasba naj živi, koncert skupine Gadičke z gosti Karik in Oktet Aljaž

07.07. Križ pri Trstu (IT), Ribiški dnevi v organizaciji ŠD Mladina

16.06. Ljubljana-Črnuče, Kulturni dom Črnuče, Vonj po poletju, koncert z Oktetom Oktetek, Vokalno skupino Bird-land in Domen

15.06. Marezige, Zbor kmetov Istre, nastop z Ne me jugat

01.06 Izola, Praznik oljk, vina in rib

26.05 Loka pri Brezovici, otvoritev vodovoda

18.05. Sv. Anton, Zadružni dom, Ko pride moj maj – 2. koncert iz cikla “Letni časi” MePZ Obala in Oktet Aljaž

14.04. Sv. Anton, Vinol, Frčafele in Klapa Kapris.

12.04. Bertoki, Osmica Krmac, snemanje

24.02. Luče, Osnovna šola, Oktet Žetev s prijatelji

23.02. Štorje, Kulturni dom, kulturni praznik


2017

23.12. Sv. Anton, Dvorana, Božično novoletni koncert Pihalnega orkestra Sv. Anton

16.12. Dekani pojejo, dvorana – Peperinke, Fritole, Solinarji in Aljaž

07.12. Izola, Kulturni dom, predstavitev zgoščenke Rudija Bučarja

02.12. Koper, cerkev sv. Basa, Simfornic voices – nastop s klapo Valdibora v organizaciji APZ

29.09. Bertoki, Krajevna skupnost, nastop za krajevni praznik

02.09. Dol, Gasilski dom, 3. Večer oktetov Hrastovlje

29.08. Ankaran, nastop v Hotel Adria-Konvent

16.05. Škofije, dvorana, Pomladni večer (Obalca, Valmarinke, harmonikaši, Aljaž)

13.05. Vipavski Križ, 3. Mednarodni pomladni festival petja

26.04. Koper, lokal Divino, nastop s Klapo Capris

09.03. Koper, Zdravstveni dom Koper, Nastop za bolnice za rakom dojk

07.02. Koper, Rotunda, Kulturni praznik

04.03. Kulturni dom Škofije, Valmarinke – 20 obletnica

22.01. Sv. Anton, dvorana, Krajevni praznik

08.01. Gostilna Mohoreč


2016

28.12. Sv. Anton, cerkev, Božični koncert z gosti

26.12. Hoteli Bernardin – Histrion, nastop

26.12. Sv. Anton, nastop ob živih jaslicah

14.12. Koper, lokal Kapetanija, Novoletni nastop

10.12. Ljubljana, Sklepni koncert Sozvočenja, Slovenska Filharmonija

25.11. Dobrovo, Goriška Brda, Sozvočenja (1. mesto)

12.11. Črni Vrh nad Idrijo, nastop z MoPZ Pobje

29.10. Divača, Koncert Jesenska pesem, nastop z MPZ Divača

01.10. Sv. Anton, Štarlamento, komemoracija ob spominu na požig vasi 1943

02.07. Cerkev Bertoki, petje pri maši

23.06. Sv Ana Rotunda, nastop za državni praznik

12.06. Savignano (IT), Nastop v gledališču

12.06. Savignano (IT), pozdrav žuana in sodelovanje pri maši

11.06. Savignano (IT), Festival in nastop v cerkvi

21.05. Bazovica, Fantje pojejo na vasi

14.05. Žalec, Nastop malih skupin, na povabilo Okteta Lipa

09.04. Dobrodelni koncert za Saro, Sv. Anton

17.03. Univerza na Primorskem – Mladi pojejo

17.01. Nastop na krajevnem prazniku Sv. Anton – dvorana


2015

28.12. Božični koncert, Hotel Adria Ankaran, v sodelovanju z JSKD

26.12. Božični koncert, cerkev Črni Kal, v sodelovanju z MePZ Maestral

13.12. Prednovoletni nastop v vaškem domu Rodik

20.11. Avditorij Portorož, nastop z MePZ Obala ob podelitvi Zoisovih nagrad

14.11. Hrpelje dvorana KS, nastop z Voklano skupino Karina

12.11. Za Rdeči Križ – Šotor Vinakoper

24.10. RTV Koper – oddaja Dobro Jutro

10.10. Šempas – 25. srečanje oktetov Primorske

04.10. Pečki – komemoracija ob spominu razpada Italije 1943

04.10. Petje pri maši v Hrastovljah

11.09. Dvorana Sv. Anton

11.09. Na Kampu – Dekani

29.08. Večer oktetov v Hrastovljah

23.08. Zalivanje Oljke – nastop s Škofijskim oktetom na Škofijah

22.08. Nastop Strunjan

01.08. Nastop v Pobegih in Ankaran Hostel

25.07. Šmarje pri Kopru – Bela Istrijana

06.06. Mestni Muzej Ljubljana – v sodelovanju z MPZ Glasbena matica Ljubljana

31.05. Sodelovanje pri maši Sv. Anton

17.05. Nastop na pomolu v Kopri

09.05. Gasilski dom Dekani

28.03. Naj čuje zemlja in nebo, nastop z PAZ Vinko Vodopivec, Sv. Anton

07.03. Nastop v Mercatorju, Šalara

27.02. Nastop v zamejstvu, Kulturni dom Boljunc (IT)

21.02. 3. Valentinov koncert, Kulturni dom Dekani

21.02. Pokušina vina in oljčnega olja, Društvo Vinol, Sv. Anton

02.02. Nastop v domu upokojencev, Olmo


2014

29.11. Nastop z MePZ Glasbene Matice (LJ), Rotunda (Koper)

09.11. Večer istrske pesmi, Postojna

26.10. Petje pri maši v Rojanu, Trst (IT)

03.10. Nastop ob krajevnem prazniku, Bertoki

07.09. Sv. Anton, Slavnostni koncert z gosti (Rudi Bučar & Frčafele, Ne Me Jugat) ob 5. obletnici delovanja, Lepo nam je za5

18.08. Nastop pri maši v Truškah

17.07. Poletje v Bertokih, nastop skupaj z Rudijem Bučarjem in Frčafelami v vrtu palače Panatoiopolo, Bertoki

06.06. Nastop pred katedralo sv. Mohorja in Fortunata z Oktetom Žetev, Gornji Grad (Tuhinjska dolina)

04.05. Praznik oljke in bledeža, Padna

21.04. Dobrodelni koncert za Rdeči Križ (zbiranje sredstev za letovanje otrok na Debelem Rtiču), Kulturni dom v Bertokih

12.03. Večer Srečka Kosovela, Rotunda (Koper)

09.03. Nastop ob Dnevu žena skupaj s pihalno godbo, Sv. Anton

14.02. Nastop v Mačkoljah (IT)

29.01. Nastop v za skupnost Slovencev, Prijedor (Bosna in Hercegovina)


2013

28., 29.12. pohod na Mengore in nastop v cerkvici, Modrejce

26.12. nastop v hotelih Krka, Strunjan

21.12. Izola, Prednovoletni koncert Pihalnega orkestra Izola

14., 15.12.– Božični koncert Udruzenja Slovenaca Lipa Prijedor (BiH)

05.10. Srečanje oktetov v Hrastovljah, Hrastovlje

junij – Krajevni praznik, Modrejce

13.07. Večer domačih ljudskih pesmi, Prešnica

09.06. Vokalni sonet 2013 – Koper

05.06. Vokalni sonet 2013 – Ljubljana

25.05. Revija “Fantje pojejo na vsi”, Bazovica/Trst (Italija)

24.05. Nastop ob 20. obletnici Društva upokojencev Sv. Anton

28.04. Krajevni praznik, Potok

13.04. Dobrodelni koncert, Duplek

24.03. Koncert posvečen materinskemu dnevu, Materija

15.03. Primorska poje, Štandrež (Ita)

03.02. Festival oktetov Kranj 2013
Vso srečo ti želim – Srečanje oktetov Kranj 2013


2012

29.12. Žive jaslice, Sv. Anton

27.12. Božični koncert, Talaso Strunjan

23.12. Božični koncert s klapo Rožice, Šapjane (Hrv)

20.12. Prešernov trg (Muda), Koper

16.12. Regijski sprejem Luči miru, Taverna Koper

14.12. Odddaja Izštekani – gostje Rudija Bučarja in Istrabenda – Val 202, Ljubljana

07.10. Komemoracija pred spomenikom, Sv. Anton

05.10. Proslava ob obnovitvi ploščadi pred cerkvijo, Marezige

18.08. Šagra v Borštu

12.08. Opasilo sv. Lovrenc, Črni Kal

11.08. Na pomolu je fešta, Ukmarjev trg Koper

20.07. Poletni večeri v Barbapapi, Mercator center Koper

16.07. Koncert v Bernardinu, hotel Bernardin

16.06. Poletna muzejska noč, Pokrajinski muzej Koper

31.05.-10.06. Turneja na Poljsko


27.05. Dobrodelni koncert za Nika, Sveti Anton

25.03. Primorska poje, Ukve – Kanalska dolina (Ita)

24.02. Koncert s Škofijskim oktetom in Rudarskim oktetom Velenje, Škofije

04.02. Slovenski kulturni praznik, Mercator center Koper

22.01. Krajevni praznik, Sv. Anton


2011

26.12. Tradicionalno božično-novoletni koncert pihalnega orkestra Marezige

26.12. Žive jaslice, Sv. Anton

22.12. Dobrodelni koncert OŠ Sv. Anton

22.12. Novoletni nastop za Libris, Prešernov trg, Koper

17.12. Božični koncert, Sv. Anton

02.12. Literarni večer z gostom, knjižnica Izola

11.11. Otvoritev vinske kleti gostilne Ražman, Gračišče

01.10. 110. obletnica pihalne godbe Sv. Anton

18.09. 10. obletnica mesnice Cepak, Sv. Anton

09.09. Srečanje klap »Sv. Jurij«, Piran

20.08. Šagra v Borštu

11.08. Pretorska palača, Koper – samostojni koncert

07.08. Šagra v Dekanih

23.07. Šagra v Smokvici

22.07. Bella vita bar, Koper – Dalmatinski večer

21.07. Kavarna in slaščičarna Kapitanija, Koper

05.07. 20. obletnica zbora Pergola, Sv. Peter

24.06. Nastop pri zamejcih, Mačkovlje

17.04. Primorska poje, Trenta

16.04. Festival oljčne vejice, Gledališče koper

05.02. Nastop ob kulturnem prazniku, Mercator center Koper (Šalara)


2010

Novoletni koncert Godbe na pihala Sv. Anton

Žive jaslice, Sv. Anton

Nastop za OŠ Prade

Nastop za OŠ Dekani

Dobrodelni nastop za Rdeči križ, vrtec Ankaran

Prireditev »Kamenca«, Sv. Anton

Adria, Ankaran

Literarni večer, Dekani

Krajevni praznik ob 2. oktobru, Sv. Anton

Krajevni praznik v Potoku

Krajevni praznik v Bertokih

Panatoiopolo, Bertoki – Dalmatinski večer

Kavarna in slaščičarna Kapitanija, Koper

Šagra v Smokvici

Praznik špargljev, Gračišče

Dobrodelni nastop za Karitas, Sv. Anton

Kulturna prireditev v gledališču Koper

Kulturni prireditev ob 8. februarju, Dekani